x

Strona główna

Oświetlenie i elektryka

Polecamy najwyższej klasy elementy układu świetlnego i elektrycznego przyczep samochodowych. W stałej ofercie znajdują się między innymi lampy tylne, boczne oraz wewnętrzne, obrotowe światła ostrzegawcze, zestawy kabli, wtyczki i przejściówki.

Oświetlenie przyczepy

Konieczność montażu odpowiednich źródeł światła na użytkowanych przyczepach samochodowych to działanie niezbędne nie tylko ze względu na obowiązujące przepisy, ale także w związku z troską o bezpieczeństwo własne oraz pozostałych użytkowników ruchu drogowego. Pamiętajmy, że każda przyczepa bezwzględnie powinna być wyposażona w światła: hamowania, kierunkowskazy, pozycyjne (tylne), przeciwmgłowe (tylne), awaryjne, odblaski (tylni, przedni i boczny), niezbędne jest również prawidłowe oświetlenie tablicy rejestracyjnej. Ponadto zależnie od specyfiki danej przyczepy mogą być dodatkowo wymagane kolejne źródła światła. W przypadku konieczności uzupełnienia lub modernizacji oświetlenia przyczepy zachęcamy do skorzystania z aktualnej oferty sklepu Protrailer24. Dostępne produkty na tle wyrobów konkurencyjnych wyróżniają się solidnością wykonania oraz atrakcyjną ceną.

Elementy instalacji elektrycznej

Instalacja elektryczna w przyczepie umożliwia prawidłowe działanie wykorzystywanego systemu świetlnego. Za pomocą odpowiednio doprowadzonych przewodów, prąd elektryczny wytwarzany w pojeździe ciągnącym będzie mógł zasilać wszystkie niezbędne punkty światła. Oferujemy zakup zarówno pojedynczych elementów instalacji elektrycznej, jak też gotowych zestawów kabli.