x

Strona główna

Lampy tylne

W sklepie internetowym Protrailer24.com znajdziesz kompleksowe wyposażenie techniczne pojazdów dostawczych i jego części, w tym rozbudowany asortyment dotyczący wyposażenia przyczep, części zamiennych, akcesoriów, a także osprzętu oświetleniowego i elektryki. Jednym z najistotniejszych elementów wyposażenia przyczepy, jak i każdego pojazdu jest jego prawidłowe oświetlenie, które obwarowane jest Rozporządzeniem ministra infrastruktury (31 grudnia 2002r.) i dotyczy stanu technicznego pojazdu i niezbędnego wyposażenia, które każdego roku poddawane jest kontroli podczas przeglądów technicznych. 

Obowiązkowe światła do przyczepki

Obowiązkowe światła do przyczepki to m.in.  światła awaryjne oraz tylne światła przeciwmgłowe, kierunkowskazy, światła „stop”, oświetlenie tablicy rejestracyjnej, światła pozycyjne i awaryjne. Światła do przyczepki to także system odblasków znajdujących się z tyłu, z przodu oraz na bocznych ścianach. W ofercie naszego sklepu dostępne są wielosegmentowe lampy tylne do przyczep.

Lampy tylne do przyczepy - segmenty

Na Protrailer24.com znajdziesz szeroki wybór oświetlenia do przyczep, które spełnia wszystkie normy prawne oraz kompleksowo realizuje prawidłowe oświetlenie każdej przyczepy. Posiadamy segmentowe lampy tylne do przyczepy, w których w zależności od układu dostępne są takie elementy, jak światła pozycyjne, stop, kierunkowskazy, światła przeciwmgłowe i światło cofania. Wybierając odpowiednie oświetlenie przyczepy należy szczególną uwagę zwrócić na jej wielość (szerokość oraz długość). W zależności od wymiarów przyczepy nierzadko jej oświetlenie musi zostać uzupełnione o dodatkowe elementy jak boczne listwy odblaskowe czy przednie światła pozycyjne, które również znajdziesz w ofercie naszego sklepu.