x

Strona główna

x

Filtruj według

Suw :

Siłownik jednostronnego działania

W prezentowanej ofercie zgromadziliśmy wysokiej klasy, wyspecjalizowany sprzęt hydrauliczny znanego, francuskiego producenta Chapel Hydraulique. W naszej ofercie znajdziesz asortyment katalogowy producenta w obszarach siłowników hydraulicznych, jedno- i dwustronnego działania, a także siłowniki hydrauliczne teleskopowe o zwiększonym zasięgu suwu.

Hydrauliczny siłownik do przyczepy

W tej kategorii znaleźć można hydrauliczne siłowniki jednostronnego działania, które różnią się między sobą wartością skoku. Siłownik do przyczepy jednostronny posiada cylinder, który wykonuje pracę jedynie w kierunku ciągnięcia lub wyłącznie w kierunku pchania. Samo funkcjonowanie cylindra odbywa się na przepychaniu go tylko w jednym kierunku. Siłownik hydrauliczny jednostronny odnajduje szerokie zastosowanie w przemyśle, również jako siłownik do przyczepy czy wywrotki.

Siłownik do przyczepy - Protrailer24.com

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo siłownik do przyczepy marki Chapel- hydrauliczny, jednostronnego działania o skoku od 100 do 700mm i różnej średnicy. Chapel Hydraulique to marka projektująca i produkująca wysokiej jakości rozwiązania związane z hydrauliką maszynową. Rozwiązania marki wyróżnia oryginalny design, wysoka jakość, terminowość dostaw, a także stała dostępność do oferowanego asortymentu.