x

Strona główna

x

Filtruj według

Silownik hydrauliczny dwustronnego dzialania

W naszym sklepie dostępne są siłowniki hydrauliczne Chapel Hydraulique, wiodącego na rynku europejskim producenta hydrauliki maszynowej. Cały oferowany asortyment charakteryzuje się najwyższą jakością. W poniższej kategorii dostępne są wybrane modele siłowników hydraulicznych dwustronnego działania wyprodukowane z użyciem wytrzymałych materiałów gwarantujących długą żywotność.

Jak działa silnik hydrauliczny?

Siłownik hydrauliczny to obok siłowników elektrycznych jeden z najpowszechniej stosowanych w budowie maszyn modeli siłowników, a zarazem najprostszy rodzaj silnika hydraulicznego. Siłownik hydrauliczny składa się głównie z cylindra, tłoka oraz tłoczyska. Wykorzystuje on w swoim działaniu ciśnienie olejowe. Do przestrzeni roboczej wtłaczana jest ciecz, która przesuwa tłok lub nurnik albo odkształca membranę. Powoduje to ruch posuwisty tłoczyska. W przypadku silnika hydraulicznego dwustronnego działania suwy robocze odbywają się w obu przeciwstawnych kierunkach. 

Silniki hydrauliczne dwustronnego działania w sklepie Protrailer

W poniższej kategorii dostępne są wybrane modele siłowników hydraulicznych dwustronnego działania z linii Chapel Hydraulique. Oferujemy siłowniki o różnych parametrach technicznych. Zapraszamy do zapoznania się z proponowanym asortymentem. Po kliknięciu w wybrany siłownik można zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi dostawy oraz dokonać zakupu. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.