x

Strona główna

x

Filtruj według

Napięcie :

Ogrzewanie postojowe 12V

Ogrzewanie postojowe suche to popularne rozwiązanie grzewcze dla pojazdów osobowych, ciężarowych, busów i nie tylko. W naszej ofercie dostępne jest między innymi wydajne ogrzewanie postojowe 12V stanowiące częsty wybór kierowców ze względu na dobry stosunek jakości do ceny, szybkość i skuteczność działania oraz inne zalety. Oferujemy ogrzewanie postojowe 12V Autoterm, lidera na rynku producentów popularnych systemów ogrzewania powietrznego.

Systemy ogrzewania postojowego powietrznego Autoterm mają moc grzewczą od 2 KW do aż 8 KW. Dzięki temu są dobrym rozwiązaniem zarówno dla niewielkich samochodów osobowych, jak również dla pojazdów dostawczych. Są też systemy z powodzeniem wykorzystywane do utrzymania wymaganej temperatury w przyczepach samochodowych.

Ogrzewanie postojowe 12V Autoterm dostępne w tej kategorii jest nie tylko skuteczne i wydajne, ale również zapewnia cicha pracę, łatwą obsługę oraz możliwość ustawienia godziny uruchomienia agregatu zasilającego. Jest to zatem komfortowy, efektywny wybór dla kierowców zawodowych i nie tyko.

Ogrzewanie elektryczne 12V

Ogrzewanie postojowe elektryczne 12V to jedno z rozwiązań grzewczych stosowanych w pojazdach. Jego podstawową zaletą jest cena. Ogrzewanie elektryczne, w tym popularne ogrzewanie elektryczne na 12V, jest dużo tańsze od ogrzewania spalinowego. Ogrzewanie elektryczne 12V jest łatwe w montażu, w którym przeważnie wykorzystuje się fabryczne nawiercenia montażowe. Wyeliminowana jest także konieczność lutowania przewodów, gdyż wiązki elektryczne mają złącza typu plug and play. Ogrzewanie postojowe elektryczne 12V musi być podłączone do gniazdka sieciowego 230V, zatem możemy stosować je tylko w przypadku dostępności takiej możliwości.