x

Strona główna

x

Filtruj według

Certyfikaty :

PUNDMANN

O MARCE PUNDMANN

Niestandardowe rozwiązania wyciągarek. Wykonane przez PUNDMANN.

Wciągarki PUNDMANN zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić prawdziwą przewagę przemysłowi samochodowemu. Zaopatrujemy rynek w standardowe i niestandardowe rozwiązania wyciągarek. Każdy produkt PUNDMANN jest wysokiej jakości, trwały i niezawodny i został poddany najtrudniejszym testom w rzeczywistych zastosowaniach.


PUNDMANN oznacza prostotę a zarazem oferuje najlepszy możliwy stosunek kosztów do korzyści. Dowiedz się więcej o naszych produktach.

Wyciągarka elektryczne i hydrauliczne

PUNDMANN oferuje szeroką gamę wciągarek elektrycznych i hydraulicznych - ściśle kontrolowanych pod względem jakości w Niemczech. Skorzystaj z wyjątkowej ceny PUNDMANN, 3-letniej gwarancji i szerokiego wyboru.

Pundmann jest niemieckim producentem wciągarek elektrycznych i hydraulicznych. Doskonała jakość produktu, która jest w stanie stawić czoła nawet na najtrudniejszych warunkach.

Wyciągarki elektryczne na ProTrailer24.com

Prezentujemy Państwu wyciągarki elektryczne i hydraulicze marki PUNDMANN, które zostały opracowane z myślą o samochodach terenowych, przyczepach, hakach holowniczych i pojazdach taktycznych nowej generacji. Wyciągarki PUNDMANN to urządzenia, które są niezbędne do wyciągnięcia pojazdu z grzęzawiska, rozdzielenia zderzonych samochodów czy usunięcia drzewa z jezdni. Oferowane wyciągarki elektryczne i hydrauliczne marki PUNDMANN to urządzenia wytrzymałe i najwyższej jakości, które sprawdzą się nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Każdy znajdzie tu wyciągarkę dopasowaną do własnych potrzeb.