x

Strona główna

x

Filtruj według

Wyciągarki elektryczne 12 V

Jako firma z długoletnim doświadczeniem rynkowym w naszym sklepie gromadzimy asortyment tylko sprawdzonych marek, których jakość i niezawodność została potwierdzona w praktyce, a jakość i wykorzystane materiały posiadają homologacje oraz nie stanowią zagrożenia w trakcie prawidłowego użytkowania. W sprzedażny posiadamy wyciągarki elektryczne, które są idealnym wyposażeniem samochodów, zarówno terenowych, jak i specjalistycznych, używanych w policji i wojsku.

Wyciągarka elektryczna 12 V – budowa i przeznaczenie

Wyciągarka elektryczna 12 V zasilana jest prądem z akumulatora, dlatego przy jej wykorzystywaniu warto zadbać o to, aby nie uległ on rozładowaniu. W zależności od modelu wyciągarki mogą być wyposażone w liny stalowe lub syntetyczne. Liny stalowe są mniej podatne na rozciąganie i bardziej odporne na przetarcia, jednak należy zwrócić szczególną uwagę na jej układanie w trakcie zwijania. Lina syntetyczna posiada o wiele mniejszą masę, jest łatwiejsza w użyciu jednak bardziej podatna na uszkodzenia mechaniczne, głównie przetarcia w trakcie eksploatacji w górach.

Wyciągarki elektryczne na ProTrailer24.com

Prezentujemy Państwu wyciągarki elektryczne marki Superwinch oraz PUNDMANN. Produkty powstają z myślą o samochodach terenowych, przyczepach, hakach holowniczych i pojazdach taktycznych nowej generacji. Wyciągarka elektryczna 12 V to urządzenie, które jest niezbędne do wyciągnięcia pojazdu z grzęzawiska, rozdzielenia zderzonych samochodów czy usunięcia drzewa z jezdni. Oferowane przez nas wyciągarki elektryczne to urządzenia wytrzymałe i najwyższej jakości, które sprawdzą się nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Prezentujemy wyciągarki samochodowe o uciągu od 907 kg do 8165 kg, dzięki czemu każdy znajdzie tu wyciągarkę dopasowaną do własnych potrzeb.