x

Strona główna

Ogrzewania postojowe

Dzięki ogrzewaniu postojowemu zapewnisz wnętrzu swojego samochodu odpowiednią temperaturę nawet podczas surowej zimy. Koniec z drapaniem szyb lub oczekiwaniem na efekty pracy nawiewu ciepłego powietrza. Stosując ogrzewanie postojowe, sprawisz, że we wnętrzu Twojego samochodu zawsze panować będzie odpowiednia temperatura. W ofercie Protrailer24 znajdują się zestawy montażowe ogrzewania postojowego powietrznego oraz wodnego, a także cały niezbędny osprzęt. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki AUTOTERM. Oferowane w naszym sklepie zestawy ogrzewania postojowego oraz pozostałe modele sprawdzą się nawet w bardzo trudnych warunkach pogodowych. Można je wykorzystać do ogrzania wnętrza samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, łodzi, jachtów, a także różnego rodzaju przyczep i naczep.

Ogrzewanie postojowe AUTOTERM – cena warta komfortu

Chcąc zapewnić sobie pełen komfort użytkowania pojazdu oraz zagwarantować wysoki poziom ochrony silnika przed negatywnym wpływem niskich temperatur, powinniśmy zdecydować się na ogrzewanie postojowe AUTOTERM.  Cena systemów ogrzewania postojowego dostępnych w naszym sklepie została dopasowana do realiów rynkowych, dzięki czemu jego instalacja jest opłacalna w pojazdach różnej klasy. Ogrzewanie postojowe to komfort, którego ciężko sobie odmówić, zwłaszcza jeżeli nie mamy możliwości zapewnić swojemu samochodowi odpowiedniej ochrony przed niskimi temperaturami.

Ogrzewanie postojowe AUTOTERM - GWARANCJA:

Aby zapewnić użytkownikom końcowym naszych produktów wyjątkową obsługę od 15 września 2020 r., Autoterm oferuje globalną 3-letnią gwarancję na wszystkie instalacje nagrzewnic zarejestrowane przez certyfikowane centra serwisowe Autoterm.

Również na wszystkie nagrzewnice, które zostały zarejestrowane w tym roku 2020 w naszym systemie online przez certyfikowany serwis Autoterm zapewniamy dodatkowy  +1 rok gwarancji

Zwróć się do  certyfikowanego centrum serwisowego Autoterm w celu instalacji produktu i uzyskaj 3-letnią gwarancję.

Ogólne warunki gwarancji znajdują się również na stronie producenta: https://autoterm.com/warranty

Ogrzewanie postojowe AUTOTERM – jakość i tradycja

Już od wynalezienia pierwszych samochodów konstruktorzy maszyn próbowali znaleźć sposób na ogrzanie kabiny pojazdu. Przez wiele lat stosowano różne metody: ogrzewanie wnętrza kabiny spalinami, stosowanie nagrzewnicy palnikowej czy wykorzystanie ciepła komory silnika, jednak żadne z tych rozwiązań nie było w pełni zadowalające. Przełom nastąpił w 1935 roku, kiedy jedna z marek pokazała, że do ogrzania kabiny można wykorzystać wodę chłodzącą silnik. Decydując się na ogrzewanie postojowe AUTOTERM, możemy mieć pewność, że wybieramy produkt najwyższej jakości.