x

Strona główna

Ogrzewania postojowe

Dzięki ogrzewaniu postojowemu zapewnisz wnętrzu swojego samochodu odpowiednią temperaturę nawet podczas surowej zimy. Koniec z drapaniem szyb lub oczekiwaniem na efekty pracy nawiewu ciepłego powietrza. Stosując ogrzewanie postojowe, sprawisz, że we wnętrzu Twojego samochodu zawsze panować będzie odpowiednia temperatura. W ofercie Protrailer24 znajdują się zestawy montażowe ogrzewania postojowego powietrznego oraz wodnego, a także cały niezbędny osprzęt. Wśród dostępnych produktów szczególną uwagę zwraca ogrzewanie postojowe Webasto, ogrzewanie Eberspacher oraz suche ogrzewanie postojowe Planar. Warto pamiętać, że oferowane w naszym sklepie zestawy ogrzewania postojowego oraz pozostałe modele sprawdzą się nawet w bardzo trudnych warunkach pogodowych. Można je wykorzystać do ogrzania wnętrza samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, łodzi, jachtów, a także różnego rodzaju przyczep i naczep.

Ogrzewanie postojowe Webasto, Planar, Eberspacher – cena warta komfortu

Chcąc zapewnić sobie pełen komfort użytkowania pojazdu oraz zagwarantować wysoki poziom ochrony silnika przed negatywnym wpływem niskich temperatur, powinniśmy zdecydować się na ogrzewanie postojowe Webasto, Planar lub Eberspacher. Cena systemów ogrzewania postojowego dostępnych w naszym sklepie została dopasowana do realiów rynkowych, dzięki czemu jego instalacja jest opłacalna w pojazdach różnej klasy. Ogrzewanie postojowe to komfort, którego ciężko sobie odmówić, zwłaszcza jeżeli nie mamy możliwości zapewnić swojemu samochodowi odpowiedniej ochrony przed niskimi temperaturami.

Ogrzewanie postojowe Webasto – jakość i tradycja

Już od wynalezienia pierwszych samochodów konstruktorzy maszyn próbowali znaleźć sposób na ogrzanie kabiny pojazdu. Przez wiele lat stosowano różne metody: ogrzewanie wnętrza kabiny spalinami, stosowanie nagrzewnicy palnikowej czy wykorzystanie ciepła komory silnika, jednak żadne z tych rozwiązań nie było w pełni zadowalające. Przełom nastąpił w 1935 roku, kiedy to znana po dziś dzień marka Webasto pokazała, że do ogrzania kabiny można wykorzystać wodę chłodzącą silnik. To wydarzenie, jak i wieloletnie doświadczenie tej firmy sprawia, że Webasto stało się synonimem wszystkich ogrzewań postojowych w ogóle. Decydując się na ogrzewanie postojowe Webasto, możemy mieć pewność, że wybieramy produkt najwyższej jakości.