x

Strona główna

x

Filtruj według

Średnica :

Części układu wydechowego i powietrza spalania

Prawidłowe funkcjonowanie ogrzewania postojowego zapewniają profesjonalne systemy wydechowe, dostosowane do rodzaju lub modelu ogrzewania powietrznego czy wodnego. W ofercie naszego sklepu znajdą państwo szeroki wybór elementów systemu wydechowego - tłumiki a także rury wydechowe. Rury wydechowe oferowane w naszym asortymencie posiadają różną średnicę a także dopasowanie, zarówno do oferty marki Autoterm, jak i Webasto.

Elementy składowe systemu wydechowego

W Protrailer24 dobierzesz idealny osprzęt do posiadanego ogrzewania postojowego. Na systemy wydechowe w naszej ofercie składają się między innymi tłumiki do rury wydechowej. Ich zadaniem jest częściowa lub całkowita eliminacja drgań i hałasu. Dostępne są 3 rodzaje: tłumik 24 mm, 24 mm wersja 2 oraz 38 mm.  Rura wydechowa powinno zostać dobrana odpowiednio do wielkości tłumika. W naszej ofercie rura wydechowa dostępna jest w rozmiarze średnicy wewnętrznej przewodu 24mm i 38mm. 

Rura wydechowa- izolacja

Rura wydechowa w systemie wydechowym powinna zostać odpowiednio zaizolowana. Protrailer24 dbając o klienta, oferuje niezbędny do instalacji ogrzewania postojowego wydech, dlatego oferta systemów wydechowych obejmuje także kominek do pary wodnej. Jest to zestaw przeznaczony do odpływu skraplającej się wody w rurze wydechowej, który można zastosować zarówno przy ogrzewaniu powietrznym, jak i wodnym.