x

Strona główna

x

Filtruj według

Producent :

Osprzęt do kół i felg

Dodatkowe akcesoria do kół i felg to między innymi różnego rodzaju śruby, trzpienie i nakrętki. Wymienione produkty wykorzystywane są w celu prawidłowego montażu poszczególnych elementów kół do przyczep i przyczepek. W naszym sklepie zakupić można wymienione produkty w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Z całą pewnością ich jakość będzie na tyle wysoka, by stanowić gwarancję bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania pojazdu.

Dodatkowe akcesoria do kół i felg przyczep samochodowych

Poza wymienionymi śrubami, trzpieniami i nakrętkami w naszej stałej ofercie znaleźć można również chlapacze, wykonane z tworzywa sztucznego elementy, wykorzystywane w celu ograniczenia pojawiających się zabrudzeń przyczepy, powstałych na skutek rozpryskiwania się błota i innych zanieczyszczeń spod przemieszczających się po drodze kół. Ostatnim elementem, który możemy Państwu zaoferować w tej kategorii produktów jest mocowanie koła zapasowego. Bardzo praktyczny w użytkowaniu stelaż sprawi, że przechowywanie koła zapasowego w przyczepie samochodowej stanie się czynnością nieporównywalnie mniej uciążliwą. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów prezentowanej kategorii. Jesteśmy przekonani, że z bez trudu wszystkim zainteresowanym osobom uda się dobrać produkty w pełni odpowiadające ich aktualnym potrzebom.

W naszym sklepie znajdą Państwo zestawy profesjonalnych śrub do kół przyczep samochodowych. Zostały one wykonane z materiałów wysokiej jakości, które gwarantują odpowiednio długą żywotność oraz pełne dostosowanie do zmiennych warunków atmosferycznych panujących na drogach.

Śruby do kół oraz elementy dodatkowe

Poza podstawowymi śrubami mocowania kół przyczep samochodowych (kuliste oraz stożkowe), oferujemy także liczne elementy dodatkowe. Są to między innymi nakrętki kuliste i stożkowe oraz kapturki ochronne. Umożliwiamy zakup śrub o różnorodnych rozmiarach i odmiennych parametrach technicznych – rozróżniany jest między innymi skok gwintu i rozmiar śruby. Ponadto dostępne są śruby o odmiennych rodzajach płaszczyzny mocującej. W związku z tym możemy zapewnić, że w naszym sklepie znajdą Państwo produkty, które będą w pełni dopasowane do różnych potrzeb. Jednocześnie gwarantujemy, że oferowane śruby do kół to towar najwyższej jakości.