Bestseller - dezynfekator Rothenfelder RHT1

Bestseller - dezynfekator Rothenfelder RHT1

Oferujemy bezdotykowe stojące stanowisko do dezynfekcji rąk  - dezynfekator Rothenfelder RHT1, główną ideą urządzenia jest zapobieganie rozprzestrzeniania się drobnoustrojów chorobotwórczych w miejscach najbardziej temu sprzyjających.

Rothenfelder RHT1

Rothenfelder RHT1  jest w pełni wykonany z wytrzymałych materiałów metalowych. Każdy element jest przygotowywany osobno, a wszystko zmontowane w jedną całość prezentuje się bardzo estetycznie i solidnie. Wszystkie materiały są przeznaczone do stosowania ze środkami dezynfekującymi na bazie alkoholu dostępnymi na rynku.
Dezynfekator Rothenfelder RHT1 jest  zgodny z zaleceniami dotyczącymi ochrony pracowników i klientów przez zakażeniami. Każdy standardowy pojemnik nadaje się do użycia o pojemności 1L, co wystarczy na ok 1 tys. użyć przy dużej komorze natryskowej na dwie dłonie! Daje to dużą oszczędnośc płynu dezynfekującego. Obsługa jest bardzo prosta. Aby wymienić pojemnik, wystarczy zdjąć pokrywę przednią, wyjąć pusty pojemnik, włożyć nowy i to w zasadzie wszystko. Co ciekawe, urządzenie posiada podstawę wolno stojącą  dzięki czemu  można je postawić w dowolnym miejscu i swobobnie przestawiać. Na życzenie klienta możemy wywiercić specjalnie otwory, aby każdy miał możliwość przytwierdzenia urządzenia do podłoża. Przytwierdzenie urządzenia do podłoża zapewnia stabilność, utrudnia kradzież lub zniszczenie.
Dzięki Rothenfelder RHT1 nie trzeba w ogóle dotykać urządzenia, a więc można z niego bezpiecznie korzystać. Urządzenie można znaleść swoje zastosowanie w placówkach wykonujących działalność leczniczą oraz działalność z zakresu udzielania świadczeń zdrowotnych:
– szpitale,
-  apteki,
– przychodnie,
– ośrodki zdrowia,
– poczekalnie,
– przedszkola

Mocny akumulator w zestawie (12 V, 7 Ah)
Wyprodukowany w UE

All comments

Leave a Reply