Zabezpieczenie antykradzieżowe zaczepu - SAFETY BOX

Zabezpieczenie antykradzieżowe zaczepu - SAFETY BOX

Zabezpieczenie antykradzieżowe zaczepu - SAFETY BOX


Profesjonalni producenci przyczep zgadzają się z tym, że na rynku brakuje obecnie wysokiej jakości urządzenia zabezpieczającego dla  przyczep samochodowych. Nowa skrzynka Bünte Safety Box XL rozwiązuje ten problem.
Skrzynka Safety Box XL, pierwotnie opracowana przez ALBE Berndes, była popularna z dwóch głównych powodów: była zamknięta z przodu i otwarta do góry.
W rezultacie mogła zostać zsunięta na zaczep kulowy z góry w stanie sprzężonym, a tym samym zabezpieczyć zespół przed kradzieżą.
Deweloperzy z Winterhoff zmienili skrzynię Safety Box XL po przejęciu ALBE Berndes i nie używali zawiasu na górze, ale z przodu. W ten sposób zwiększa się ogólna stabilność skrzyni, a złodzieje mogą bardzo trudno wybić zawias z pudełka.

Jednakże rozwój miał poważną wadę: mechanizm składania do przodu, skrzynia Safety Box XL nie mogła być przymocowana do żadnej przyczepy - często był to po prostu zderzak pojazdu ciągnącego na drodze.

Wynik: Zmodyfikowana Safety Box XL nie mogła się równać z popularnością poprzednika. Wielu głównie chińskich producentów zbudowało tanią alternatywę i sprzedało ją na rynku - częściowo z często typowymi skutkami ubocznymi, erozją cen i „utratą jakości”.
Bünte oferuje teraz swój własny, wysokiej jakości produkt: Skrzynia Bünte Saftey Box XL ma profesjonalnie zintegrowany zawias, dzięki czemu urządzenie zabezpieczające przed kradzieżą rozkłada się do góry.
Ponadto zamek skrzynkowy jest również zabezpieczony przednią kratą stalową. Grubość materiału i cynkowanie są silniejsze niż porównywalne produkty konkurencji, co skutkuje większą trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne. Bünte Safety Box XL jest dostarczana w atrakcyjnym opakowaniu i posiada wysokiej jakości zamek bezpieczeństwa.

Rodzina urządzeń zabezpieczających przed kradzieżą obejmuje również urządzenie zabezpieczające skrzynkę bez mechanizmu składania. Zastępuje on numer artykułu Bünte 40026 firmy SIMOL. Podobnie jak jego składany odpowiednik, Bünte Safety Box składa się z hartowanej stali i ulepszonego cynkowania. Dostarczana jest z zatrzaskiem i zamkiem w atrakcyjnym opakowaniu.
Więcej informacji o skrzynkach bezpieczeństwa Bünte można znaleźć na kartach przedmiotów w naszym sklepie:

Skrzynia Safety Box XL (składana), Art.-Nr. 14903
Skrzynia Safety Box (standardowa), Art.-Nr. 14902

All comments

Leave a Reply