Zamienniki co to takiego?

Zamienniki co to takiego?

Zamienniki co to takiego?

Oryginalne części drożeją i to coraz bardziej. Rozwiązaniem tej sytuacji  jest szeroki wybór zamienników. Istnieje jednak przekonanie, że są to elementy gorszej jakości o skróconym czasie eksploatacji. Czy takie przekonanie jest słuszne? Czy jest ono prawdą? Oczywiście, że nie! Firma PROTRAILER – czyli my specjalizujemy się w sprzedaży części zamiennych do przyczep np. linki, koła podporowe, amortyzatory czy szczęki hamulcowe – takich marek jak Knott, AL.-KO czy BPW. Oferowane przez nas elementy zamienne wykonywane są z dobrych materiałów często w Niemczech i najczęściej posiadają certyfikaty w pełni dopuszczające do eksploatacji. Nasz asortyment części zamiennych jest szeroki a w efekcie klient może wybrać produkt dobrej jakości i niskiej cenie. Wielokrotnie bywa tak, że cena zamiennika może być trzy razy tańsza niż oryginał. Wygląd i jakość na pierwszy rzut oka są identyczne. Różnica polega na tym, że na zmienniku nie ma znaku firmowego przykładem w tym wypadku mogą być np. nasze szczęki hamulcowe Knott 200x50 – mamy tutaj do czynienia z częścią mechaniczną w której nie chodzi o wygląd – przecież nikt nie będzie patrzył czy jest tam logo czy też nie. Ważne jest ich prawidłowe działanie – chodzi przecież o nasze bezpieczeństwo w trakcie jazdy.

Jak dobrać odpowiedni zamiennik do swojej przyczepy?

Dokonanie wyboru części zamiennej nie zawsze jest proste i oczywiste. Asortyment jest duży a części bardzo zbliżone do siebie. Z pomocą przychodzi – tablica znamionowa, która zawiera wszelkie niezbędne informacje o producencie, cechach i roku produkcji.  Często jednak zdarza się tak, że tabliczka jest już nieczytelna – wtedy jeśli klient posiada symbol oryginalnej części zdecydowanie łatwiej może odnaleźć odpowiedni zamiennik np. w naszym sklepie internetowym.

 Zamienniki – sam zdecyduj czy Ci się to opłaci.

Po co płacić niebagatelne kwoty za coś, co można kupić znacznie taniej, nie tracąc przy tym aż tak wiele na jakości. Często jest tak, że jedyną rzeczą, która odróżnia zamiennik od oryginalnej części jest opakowanie, w którym są one sprzedawane. Zamienniki są bardzo dobrą alternatywą dla części oryginalnych – przekonało się o tym już wielu naszych klientów – możesz już dziś być jednym z nich! Stosowanie zamienników po prostu się opłaca.

All comments

Leave a Reply