Nasi producenci:

Aspoeck - producent systemów oświetleniowych

Firma Aspoeck to austriacki producent systemów oświetleniowych, którego historia produkcji sięga lat 70. Początkowo Aspoeck był głównym producentem systemów oświetleniowych przeznaczonych do pojazdów rolniczych- głównie ciągników. Lata 90 przyniosły rozwój linii produkcyjnej i poszerzenie oferty o tylne oświetlenie przyczep samochodowych. 

Rozwój firmy to nie tylko stale poszerzająca się oferta produktowa, to także nowe relacje partnerskie, które w 2007 roku zaowocowały wcieleniem portugalskiego dostawcy materiałów- Fabrilcar, tworząc nową grupę- Aspoeck Portugal.

Aspoeck- rozwój, strategia, produkcja

Rozwój technologii w wielu gałęziach przemysłu umożliwia jego stałą przemianę, unowocześnianie, możliwość kształtowania nowych strategii nie tylko samej produkcji, ale i dystrybucji. Otwiera nowe możliwości rozwoju samej firmy, a także bazę do budowania tożsamości, która w konsekwencji przekształca się na wizerunek marki zaufanej, godnej polecenia, takiej, której nazwa staje się wyznacznikiem jakości.

Obecnie w asortymencie marki Aspoeck znaleźć można zaawansowane rozwiązania oświetleniowe wykorzystujące wysokiej jakości komponenty oraz energooszczędne źródła LED.

Aspock- lampy do przyczep, ciągników, motocykli i pojazdów rolniczych

Wszystkie produkty marki są wizualizacją core marki Aspoeck. Bezpieczeństwo konsumentów, niezawodność, wysoka jakość, najlepsze komponenty, niska szkodliwość i zrównoważona produkcja. Firma posiada nie tylko wewnętrzne działy zarządzania jakością, które każdorazowo weryfikują stan produkcji na poszczególnych poziomach, ale także wewnętrzne laboratoria i centra badawcze, których zadaniem jest analiza składów oraz poszukiwanie i testowanie rozwiązań najlepszych.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór produktów marki Aspock- lampy oraz systemy wtykowe.

ASPOECK - złącze bagnetowe 8-biegunoweJokon - oświetlenie tylne i zewnętrzne

Jokon to kolejny producent, którego szeroki wybór produktów dostępny jest w naszym sklepie internetowym. Ta niemiecka marka została założona ponad 50 lat temu skupiając lwią część swojej działalności na produkcji wysokiej jakości oświetlenia tylnego i zewnętrznego. Główny obszar produkcji firmy Jokon dotyczy dostarczania asortymentu dla producentów przyczep kempingowych i kamperów, autokarów, samochodów ciężarowych- również budowlanych, a także pojazdów rolniczych.

To co wyróżnia markę Jokon na tle innych, konkurencyjnych producentów to specyfika produkcji i przeznaczenie oferowanych produktów. Asortyment marki przeznaczony jest przede wszystkim do pierwszego montażu, oraz jako wysokiej jakości uniwersalne rozwiązanie w przypadku części zamiennych do wielu popularnych współcześnie na rynku motoryzacyjnym podzespołów.

Jokon- nie tylko oświetlenie pojazdów

Poza wspomnianym systemem oświetleniowym w ofercie producenta znaleźć można także modele lamp awaryjnych- nie tylko samochodowych, ale przeznaczonych do budowy znaków ostrzegawczych, reflektory i sygnalizatory, systemy instalacyjne a także akcesoria dodatkowe w postaci żarówek, sterowników i zasilaczy.

JOKON - Lampa obrysowa, biała, PL130

Lampa zespolona 3-segmentowa BBS 2005

Lampa cofania ze szkłem przezroczystym